Beauty&Slim

Novinka

pre skvelú postavu
Beauty and Slim
E-fit elektro fitness

E-Fit Beauty & Slim

Je revolučným zariadením, ktoré využíva jedinečnú technológiu: spája vysoko účinné a pozitívne účinky technológie EMS (Electric Muscle Stimulation) a infračervenej tepelnej terapie, čo z nej robí účinnú metódu v oblasti krásy a fitness.

V našom centre Vám ponúkame príležitosť ako dosiahnuť skvelú postavu. Profesionálne tvarovacie zariadenie, kde je už po niekoľkých zákrokoch vidno výsledky. Pomôžeme Vám so znížením hmotnosti, spevnením pokožky či tvarovaním Vašej postavy, prístroj je tiež vhodné aplikovať na ošetrenie tváre. U nás dosiahnete výsledky rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. E-Fit Beauty & Slim procedúry sú veľmi populárne, naši klienti milujú kombináciu tréningu E-Fit Infinity a pohodlných, príjemných procedúr na E-Fit Beauty & Slim.

Electro fitness

Infračervená tepelná terapia

E-Fit Beauty & Slim je infračervená tepelná terapia, ktorá má pozitívne účinky na naše telo. Vedecké výskumy už tisíce rokov pripisujú mnohé výhody infračervenej tepelnej terapie.

Patria sem napríklad: zlepšenie metabolických procesov buniek, eliminácia celulitídy a zníženie ukladania tukov; pomáhajú tiež aktivovať imunitný systém a mechanizmy samoliečenia. Spaľovanie kalórií sa tiež zvyšuje v dôsledku zlepšenia krvného obehu. Vďaka účinku infračervenej terapie je teda naše telo schopné detoxikovať sa a pokožka sa stáva pružnejšou a pevnejšou. Teplo tiež zmierňuje svalovú stuhnutosť, uľahčuje relaxáciu a zmierňuje chronickú bolesť.