O nás

MYEFIT

EMS Technológia

Electro-muscle-stimulation, t.j. elektrická svalová stimulácia privádza elektrickú stimuláciu priamo do svalov, vplyvom čoho sa svaly sťahujú a uvoľňujú presne ako pri športovaní.

Technológia EMS existuje už dávno a zakladá sa na desiatkach rokov výskumnej a vývojovej práce. Aplikuje sa v zdravotníctve, kozmetike, či športovej rekreácii, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov a dopomáha k regenerácii a vývoju tkanív či prevencie vzniku trombózy.

Dejiny elektrickej stimulácie siahajú až do roku 1791, keď Luigi Galvani začal so svojimi experimentmi. Od tej doby dokázalo účinnosť tejto technológie mnoho výskumných vyšetrení, či lekárskych a športových výsledkov.

Aj naše E-Fit stroje využívajú Technológiu EMS, ktorá sa roky zdokonaľuje. Náš stroj patrí do 5. generácie strojov E-Fit, ktoré slúžia na stimuláciu celého tela, na cielené formovanie postavy, zníženie telesnej hmotnosti, redukciu tuku, naštartovanie lymfatického systému, tvarovanie a spevnenie svalstva, zníženie prejavov celulitídy, redukciu kĺbovej záťaže a mnohých iných priaznivých účinkov na telo, zdravie a imunitu.

E-Fit je naozaj len o TEBE!

A o tom, ako sa dostať do najlepšej formy podľa vlastného tempa primerane k fyzickej kondícii.

Takže, ak sa chcete vyhnúť preplneným, hlučným fitness centrám, pretože sa cítite lepšie na tichšom mieste, ale potrebujete pestrý tréning, maximálnu pozornosť a odborné vedenie, tak potom je E-Fit ideálna voľba!

Čo ti v MYEFIT ponúkame ?
  • Presne to, čo potrebuješ – rozmanitý tréning šitý na mieru pre každého klienta.
  • Počas tréningu sa venujeme len tebe, ale ak prídeš so svojou kamarátkou/kamarátom, tak si môžete zacvičiť spolu
  • Najmodernejšie E-fit prístroje, na rozdiel od ostatných EMS fitness prístrojov sú v E-fit početné inovácie.

Trénujte moderneTrénujte v myefit

rezervujte si termín